Türkmen Kardeşlerimiz Yardımlartımızı bekliyor.

Admin 12 Ocak 2017 Bizden Haberler 672 -A+
Ankarada yaşayan Türkmen Kardeşlerimiz için başlatılan yardım kampanyasına Davulga köyünden destek
Türkmen Kardeşlerimiz Yardımlartımızı bekliyor.

         Hani başımıza bi felaket gelse örneğin bir deprem olsa e yakınımıza gideriz ya en yakınımız bize kapısını sofrasını açar ya şimdi zor durumda olan kardeşimize yardım etme günüdür.Ülkemize herhangi bir sıkıntı yaşasak bir bakın isterseniz hiç geri gitmeyelim örneklerle açıklayayım.

   Sözde Ermeni soykırımını kabul eden Türk devleti gösterebilir misiniz?

  Kurtuluş Savaşında bizi arkamızdan vuran bir Türk devleti gösterebilir misiniz?

  Hacca giderken savaş çıkttığını savaşın Osmanlı devleti'ne karşı olduğunu öğrenen Osmanlı Afganistanda toprağı olmamasına rağmen Afgan kardeşlerimiz gibi yapan başka bir ırk varmı ?

   Bizim kardeşlerimizden başka dostumuz yok.Biz herhangi bir sıkıntı yaşasak bile bize yardım edecek bize kol kanat gerecek yine kendi ırkımızdır, şimdi ırkçılık yapıyosun dersiniz ama bu bir gerçektir 

 

    Şimdi bizden yardım bekleyen Kan kardeşlerimize yardım etme vakti en azından Halep'e gönderilen yardım tırlarının sadece 1 tanesinin yarısını toplayabilelim.Vatanına gelen Türkmen kardeşlerimize yardım etmeyi borç bilelim.

  Biz Davulgakoyu.com sitesi olarak bu konuda bir yardım kampanyası düzenlemeye karar verdik.Yardım için gerekli belgeler ayarlandıktan sonra köy muhtarımızında yardımıyla Kardeşlerimize gereken malzemeleri toplayıp Ankara'da bu konuyla ilgilenen bu davaya gönül vermiş bir ablamzıa bunları ileteceğiz.Sizden isteğimiz kullanmadığınız temiz eşya/elbise/ayakkabı yada Maddi destek konusunda bize yardımcı olmanız Şimdiden Allah hepinizden razı olsun.

Konu hakkında detaylı bilgi almak yada destek olmak için aşağıda vermiş olduğumuz sayfanın mesaj yaz bölümünden ulaşabilirsiniz.

 

 

    Ceddim belli atam belli

    Toprak belli vatan belli

    Şehit olup yatan belli 

    Türk oğlu Türküm ben 

 

Yorumlar